Firma ÜnvanıYUNANİSTAN VİZE İZMİR
AdresAkdeniz Cad.1347 Sok. Anba İŞhanı No:8 D:108 Pasaport – Konak/İZMİR
Telefon
0 530 328 80 80
Gsm
E-Postainfo@vizeizmir.net
Web Sitesihttps://yunanistan.vizeizmir.net/

Yunanistan Vize İzmir konusunda arayışta olanlar için Yunanistan vizesi almak için sizden istenilen belgeleri tamamladıktan sonra sizin adınızı Yunanistan konsolosluğuna vize talebinde bulunur ve kısa bir sürede vizeniz alınır.

Yunanistan vize başvuru danışmanlık hizmetleri almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız İzmir’de sizlere Yunanistan vizesi almanız için bilgi ve destek vermektedir. Bundan dolayı vizenizi çok kısa bir sürede alabilir seyahate çıkabilirsiniz.

Yunanistan’a çıkmak için vatandaşlara vize vermek konusunda yardımcı olan ve işlemleri çok kısa bir zamanda yürüten firmamızı arayarak randevu alabilir ve vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

YUNANİSTAN VİZESİ NASIL ALINIR?

Yunanistan’a gitmek isteyen birçok kişi Yunanistan vizesi nasıl alınır merak etmektedir. Öncelikle yapmanız gereken firmamızı arayarak randevu almaktır. Pasaport bilgilerinizi vererek randevu almanız son derece önemlidir. Yunanistan vizesi genellikle birçok kişi tarafından Schengen vizesi olarak alınmaktadır. 90 günden daha kısa süreli seyahatler için kullanılan bu vize işlemi için Yunanistan konsolosluğuna gidilmesine gerek yoktur.

Harita

Toplam 144 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme