Firma ÜnvanıŞirinyer lazer epilasyon
AdresYigitler mah Fevzi çakmak caddesi no 29 A BUCA IZMIR
Telefon
0 (545) 458 3547
Gsm
E-Postainfo@sirinyerlazerepilasyon.com
Web Sitesihttps://www.sirinyerlazerepilasyon.com/

Şirinyer Lazer Epilasyon: Hamilelik süreci içerisinde olan bir kişinin hormonları ve kıl çıkış süreleri değişken olabilir. Bu nedenle hamile olan kişilerin yaş aralığı fark etmeden işlem yaptırması pek tavsiye edilmez. Hormonlarla alakalı belirsiz bir sıkıntınızın olduğunu düşünüyorsanız, epilasyon yaptırmadan önce doktora sorarak devam etmelisiniz.

İnsan derisine uygulanan işlemlerde genel olarak müdahaleler ancak doğru zemin olursa gerçekleşmelidir. Tüylerin kendi hali çoğu zaman doğal olarak faydalı bir amaca dair deride yer almaktadır. Fakat günlük hayatta temiz görünmek, kokuyu engellemek, sürekli olarak ağda ile uğraşmamak gibi nedenlerle kalıcı şekilde derideki kıllardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Koltuk altları, kasık bölgesi, bacaklarda çıkan tüylerinizin aşamalı olarak yok olması için size gereken alt yapıyı sunuyoruz. Lazer işlemleri gelişigüzel yapılabilecek bir işlem değildir ve bunun sağlıkla da alakalı hassasiyetleri olduğu unutulmamalıdır.

Lazer Epilasyon Firması Seçerken Nelere Önem Vermek Gerekir?

Lazer epilasyon firması seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri sertifikalı bir firma bulmanızdır. Yani bir kurumda lazer epilasyon işlemi yapılıyorsa, bu güzellik merkezi gibi resmiyeti olan bir yer olmalıdır. Tıbbi açıdan sorunlara neden olabileceği için asla gelişigüzel alet kullanan yerlere gitmemelisiniz. Bu cihazların yanlış ayarlanması deri üzerinde ciddi yanıklara neden olabilir. Lazer makinesini kendi evinizde aldığınızda ve kullanacağınızda da kesinlikle dikkatli olmalısınız. Kapasite açısından farklı özellikler olacağı için detaylar son derece önemlidir. Yanlış bir uygulama derinizde lekelere neden olabilir. Kurumsal bir lazer epilasyon firması için size gereken desteği vermekteyiz.

Lazer Epilasyon Sonrası Nelere Dikkat Etmeli?

Uygulamalar için gereken zemin kurulunca ve lazer epilasyon yapılınca bir süre bazı detaylara önem vermek gerekir. Tahriş olan bir alan oluşmaması için birçok konuya dikkat etmek gerekir. Maddeler halinde sıralamak gerekirse:

-Banyo ve kese yapılmamalıdır.

-Ölü deriyi alan peeling uygulamaları olmamalıdır.

-Kısa duş alınacaksa, suyun sıcak olmaması, ılık ayarda olması gerekir.

-Deriye yönelik dış etkenlerden bir süre uzak durmak gerekir. Solaryuma girmek, güneşte durmak, plajda güneşlenmek veya diğer yerlerde güneşe maruz kalmak gibi durumlardan kaçınmak gerekir.

Lazer Epilasyon Hangi Durumlarda Olmaz

Lazer epilasyon, uygulanacak alanda yara varsa lazer epilasyon kullanılmamalıdır. Koltuk altı, bacak veya diğer yerlerde nereye uygulanacaksa deride kanama ihtimali olan yerlere iyileşme sağlandıktan sonra uygulanmalıdır. Lazer epilasyon sadece bahsedilen bölgeler için değil, kollardaki kıllar, göbek, sırt gibi alanlarda da kullanılabilir. Rahatsız olunan yerler neresiyse o alanlarda işlem yapılabilir. Aynı şekilde sivilce olan yerlerde de pek uygulanması önerilmez.

Lazer Uygulama Fiyatları

Lazer uygulama fiyatları kaç seans devam edeceği, hangi alana uygulanacağı ve makine özellikleri gibi kriterlere göre değişmektedir. aa uygulamalarının fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler için iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Seans sayısı hakkında net bilgi telefonda verilememektedir. Çünkü herkesin deri yapısı ve özelliği farklı olduğundan bazılarında 6 seans bazılarında da 8 seans ile işlemler bitebilir.

Harita

Toplam 130 Görüntüleme, Bugün 3 Görüntüleme