Sarıyer tente mağazası bünyesinde kurumsal ve özel alanlara yönelik kapsamlı çalışmalar elde edebilirsiniz.

Tente İskeleti Nasıl Kuruluyor?

Bir tentenin iskeletini oluşturan bazı malzemeler vardır. Duvara monte edilen türlerdense sadece üst kısımlar, pergola gibi bağımsız modellerse ayak kısımları iskeletin en önemli bölümünü oluşturur. Ayak bölümleri hazırlanan tentelerde üst bölümde açma kapamayı sağlayan mekanizma en önemli bölümdür. Brandalı tente modelleri eklem yeri olan bir demir çubuk ve buna bağlı branda ile dışarıdan elle açma kapama sistemine dayalıdır. Sabit tentelerde bu mekanizma yoktur. Otomatik kumandalı tente modellerinde ise eklemli değil de elektrikli sistem bir ayarlama yapılır. Bir duvara monte edilen diğer tente modellerinde sabitleyici ve sağlamlaştırıcı bölümler önemlidir.

Mağaza Tente Modelleri

Bir alışveriş merkezinin içerisindeki alana tente gerekmeyecektir. Çünkü dış etkenlere karşı bir koruma gerekmez. Fakat mağaza önü değil de bir etkinlik alanını sınırlandırmak üzere pergola tente modellerini kullanabilirsiniz.
Mağaza tente modelleri en yaygın şekilde cadde mağazalarında tercih edilmektedir. İşletmeler doğrudan hedefe odaklanan ve sonuç getirecek malzemelere yönelir. Para harcarken de bunu yaparak kar elde etmeyi amaçlar. Mağazalarınız için birbirinden özel tasarımları firmamızda bulabilirsiniz. Bütçenize uygun brandalı modellerden hızlı şekilde temin edebilirsiniz.

Toplam 50 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme