Firma ÜnvanıRusça Tercüme İzmir
Adres1479 sk No:11 Kat2 Rozlin İş Merkezi İzmir/Alsancak
Telefon
0533 897 83 72
Gsm
0232 203 11 33
E-Postainfo@tercumecim.com
Web Sitesihttps://www.rusca.tercumeizmir.info/

Çeşitli kategorilerde Rusça tercüme İzmir arayışınıza uzman ekiple yanıt veriyoruz. Dil bilgisi ve anlatım yönünden sorunsuz çevirileri firmamız aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

Noter Yeminli Tercüme

Bireysel resmi belge çevirileriniz için başvuracağınız firmamızda “noter yeminli tercüme ”yapılmaktadır. Dikkat ve özen konusunda en üst seviyede hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bireysel resmi çeviri talepleriniz dışında kurumsal resmi belgelerin Rusça çevirisinde da dokümanlarınızın en doğru biçimde çevrilmesini sağlamaktayız. Rusça ve diğer dillerde çeviri başvurularınızı yapabilirsiniz. Kurumsal resmi evrakların en yaygın görülen türlerinden biri teknik belgeler, hukuki evraklar, başka iş yerleri ile yapılan türlü anlaşmalar için çeviri talep edebilirsiniz. Bir hastane veya sağlık sektöründeki yazışmalar için de Rusça türkçe çeviri gerekebilir. Kurumlarda yazışma türlerini sektöre göre daha da çeşitlendirmek mümkündür.

Terminolojik Rusça Çeviri

Belirli bir iş koluna yönelik terminolojiye hakim olan çeviri ekibimizle sektörel açıdan uzman çeviri gerçekleştiriyoruz. Bir alana odaklanılan uzman iş kolu çevirisi doğru bakış açısına hakim çevirmenlerimiz tarafından tecrübe ve itina ile gerçekleştirilmektedir.

Aynı Anda Çeviri Rusça Türkçe Simultane

Aynı anda konuşulan farklı bir dilin istenen dile eş zamanlı olarak çevirisi simultane çeviri olarak tanımlanmaktadır. Sözlü olarak anlık çeviri konusunda hakim çalışmalar sürdürmekteyiz. Simultane çeviride dilbilgisi kurallarına hakimiyet yanında doğru yorum ve anlık takip hızı konusunda ayrıntılı bir çalışma gerekmektedir.

Hangi Aşamalarla Çeviri Yapılır?

Yapılan çevirilerde belirli bir sistem takip edilmektedir. Buna göre öncelikle tarafımıza gelen yazı içeriğinin incelemesi yapılır. Yani hangi yazı çevrilecekse temel olarak sınıflandırılması yapılır. Bu belirli bir uzmanlığa yönlendirme olarak da düşünülebilir. Çevirmenlerimize gönderilen evraklar akabinde doğru dilbilgisi ile işlemler tamamlanır. Çeviride son kontrollerde tüm düzenlemelere bakılarak işlemler tamamlanır.
En yaygın gelen rusça Türkçe çeviri işleminde kimlik ve kimlik yerine geçen evrakların çevirisi, sabıka kayıtları, ikametgah çevirisi vs. yer almaktadır. Ayrıca evlilik cüzdanı, mahkeme evrakları, araba ruhsatı, transkript, diploma da yaygın şekilde gelen talepler arasındadır. Bu evraklar resmi belge çevirisi kapsamına alınır.

Harita

Toplam 27 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme