Pınarbaşı klima servisi ile klima yapısındaki sorunları yok etmek, hızlı biçimde çözmek için destek alabilirsiniz. Teknik anlamda kapsamlı hizmetler veriyoruz.

Klimada Nedenlere Göre Çözümler

Bir elektronik aletin arızalanmasında genel olarak birçok etken olabilir. Baştan üretim hatası olabilir, ürünün kullanımı yanlışsa veya uzun vadeli kullanıma bağlı arızalar varsa çok sayıda problem görülebilir. Bazı hallerde elektrik tesisatından ötürü pürüzler olabilir. Bazı bölgelerde beyaz eşyalar daha sık arızalanabilir ve bunun nedeni genel şebekede oluşan dengesizliklerdir.

Klima yapısının içerisinde karmaşık bir sistem vardır ve hava giriş çıkışıyla alakalı bir durum olduğu için yapılması gereken şey öncelikle temizliğinin kontrol edilmesidir. Filtresi kirli olan klimalar genelde daha hızlı arıza göstermeye meyillidir. Klimaların neden arıza yaptığını bulabilmek için kodlarına göre hareket etmekteyiz. Bu kodlar marka ve model özelliklerine göre değişebilmektedir. Tecrübeli ekibimiz olasılıklar ve çözümler konusunda başarılı sonuçlar vermektedir. Dilerseniz firmamızdan Işıkkent kombi servisi için de hizmet alabilirsiniz.

Klima Uzun Ömürlü Kullanım İçin Ne Yapmalı?

Bir klimanın uzun ömürlü olmasında düzenli bakımı en başta gelmektedir. Bakımı yapılmayan klima size yedek parça değişimine kadar düzenli sorun çıkarmaya başlar. Sistemsel açıdan kendi önlemlerinizi almak için klimalarınızın ayarlarıyla çok hızlı şekilde oynamamalı, beyin işleyişine zarar vermemelisiniz. Ayrıca çıkış yolu olarak belirlenen alanları mutlaka açık halde tutmalısınız.

Toplam 27 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme