Özkanlar klima servisi yapan firmamız size kapsamlı bir bakım onarım hizmeti sunarak acil tamir ihtiyaçlarınızı karşılar.

Klima Montaj ve Söküm

Yeni klima alanlar veya yerini değiştirmek isteyenler için klima montaj söküm işlemlerini hızlıca gerçekleştirmekteyiz. Yapılan söküm ve montaj işlemlerinin baştan sona temiz ve sağlam şekilde yapılması klimanızın sorun çıkarma potansiyelini azaltmaktadır. Montaj sağlam yapılmazsa klimanız en başta yere düşme riski taşır ki bu nedenle de teknik bilgisi olmayan bireysel çalışan kişilere yaptırmamalısınız.

Klimanın yerleştirileceği alan seçimi ve motor konacağı yer de dahil olmak üzere iyi hesaplamalar yapılmalı, su çıkış yeri iyi belirlenmelidir.

Klima Temizleme İşlemleri

Klima temizleme, filtre ve iç yapıda oluşan kirlenmelerin pas vs. durumlarının yok edilmesidir. Soğuk hava sıcak hava dengesini sağlayan klimalar, filtre aracılığıyla bir eleme de yapar. Biriken kir aşamalı olarak performansı düşürerek sıkıntıya neden olacaktır.

  • Klima temizlemede kullandığımız malzemeler kolay ve zararsız hijyen sağlar.
  • Temizlemeyi diğer iç yapıda bir zarar gelmeyecek şekilde ayarlamaktayız.
  • Klimaların merkezi sistemlerinde bazı alanların temizlenmemesi gerekebilir. Bu gibi hallerde alternatif çözümlere odaklanmaktayız.

Klima Servis Ücretleri

Bir klimada teknik anlamda yapılan türlü işlemlerin farklı fiyatlandırması vardır. Rutin bakım fiyatları ile yedek parça değişimi aynı olmayabilir. Klima çalışmaması beyninden kaynaklı olabileceği gibi, bir bölümüne fiziksel zarar gelmesi nedeniyle de olabilir. Klimaların elektronik sisteminde işlemleri kumandaya göre sürdüren bir yapı olduğundan bu alanların her birinde farklı işlev bozuklukları olabilir.

Toplam 21 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme