Ortaköy Tente

Rüzgar Tentesi

Ortaköy tente modellerini iş yerleri, bahçe alanları, çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. İşlevsel açıdan en faydalı tente modellerinden biri rüzgar tentesidir. Rüzgarı çok olan yerlerde bir kapı önündeki soğukluk giderici etkiyi bu şekilde sağlayabilirsiniz. Yani dışarıdan gelen sert esintileri bu rüzgarlık tente sayesinde azaltmış ve içerideki sıcaklığı korumuş olursunuz. Rüzgar tentelerini güneşlik olarak da değerlendirebilirsiniz. Hangi alana ve ne amaçla kurulacağı değişken bir özelliktedir. Rüzgar tentelerinde dekorasyonu da ekonomik şekilde sağlamış olursunuz. Bütçeye uygun seçenekler firmamızda yer almaktadır.

Sabit Tente

Açılır kapanır özelliği olmayan ve sabit şekilde bir pencereyi kapatan tente modelleri sabit tente olarak düşünülebilir. Sabit tente modellerini kullandığınızda bir alanda sabit dekoratif özellik de katmış olursunuz. Bu tür tente modellerinde pencere önlerindeki saksıları korursunuz. Bir pencere önünde sadece saksı olmak zorunda değildir. Pencere önlerinde bir kuyumcu malzemesi, giyim ürünü satan bir mağazanın vitrin ürünleri, ayakkabı çanta mağazasının en güzel parçaları olabilir.

Manuel Pencere Tentesi

Manuel açılır kapanır pencere tentesi almak için firmamızdan proje talebinde bulunabilirsiniz. Elle çevirerek açıp kapattığınız bu tente modelleri sıkça talep edilen bir üründür. Çizgili modeller, tek renk olan ürünler, istediğiniz uzunlukta ayarlanarak sizin beklentinize karşılık verir. Tente almadan önce fikir edinmek üzere taleplerinizi iletebilir, çok yönlü şekilde artı sağlayabilirsiniz.

Toplam 47 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme