Firma ÜnvanıMenemen Tente
Adresİzmir-Menemen
Telefon
0553 260 51 39
Gsm
0553 260 51 39
E-Posta
Web Sitesihttps://menemen.tentefirmalari.info/

Çadır, Tente ve Branda Yapımı Fiyatları

Kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli işçiliğe her zaman önem veren firmamız bol çeşit ve uygun fiyat avantajını da müşterilerine her zaman sunmaktadır. Fiyatlandırma hakkında gene internet sitemiz üzerinden ön görüşme yapabilirsiniz. Menemen Tente fiyatları hakkında müşteri memnuniyetini kesinlikle ön planda tutmaktayız. Net fiyat şüphesiz mekanın gezilip tanınmasından sonra, işin mahiyeti belli olunca ortaya çıkacaktır. Tente aksam, otomatik veya manuel kullanma, kullanılan malzemenin cinsi, metrekare boyutundan büyüklük rakamları etkileyen hususlardır. Ortalama bir rakam olarak mafsallı tentelerde yerli kumaş branda ile yapılacak olan sistemin metretül (mtül) fiyatının 500 lira olduğu söylenebilir.

Tente Sistemlerinin Kullanım Alanları

Yazımızın üst paragraflarında başlıca kullanım yeri olarak cafe ve restoranlardan bahsedilmişti. Bu mekanların yanında tente sistemleri (gölgelendirme sistemleri) mağaza ve butik dükkanlarda, açık alanlarda, balkon, teras ve kış bahçelerinde, havuz üstü veya stadyum kapatmalarında hem alanın kendisini veya hem de vitrin kapatması şeklinde kullanılabilmektedir. Sanayi işletmeleri, turizm işletmeleri, eğitim kuruluşları, sağlık kurumları bu sistemlere her zaman ihtiyaç duyarlar. Çünkü bildiğiniz gibi, güneş ve yağmur her yerdedir. Biz de Menemen Tente olarak evinizi, işyerinizi, resmi ve özel kurumları gölgelendirme amaçlı olarak kendi bölgemizde hizmet vermekteyiz. Bu arada 2019 yılında basında çıkan ve tarihi caminin üzerine plastik tente taktılar türü haberlerin bizi de üzdüğünü eklemek isteriz. Çünkü işimizi yaparken estetik açıdan da düşünüyoruz ve neyin nereye konacağını biliyoruz. 884 yıllık bir caminin kapı girişlerinin üzerine plastik tenteler yapmak bize göre değildir.
2020 Tente Modelleri

Günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde çeşitlenmiş olan tente yapımı Menemen Tente olarak tarafımızdan profesyonel anlamda yıllardır yapılıyor. Bu konuda ülkemizdeki imalatın dünyadaki örneklerinden hiç farklı olmadığını özellikle eklemek isteriz. Yurdumuzdaki üretim teknolojisi tente sistemlerini de çok geliştirdi. İç mimarideki gelişmeler, bilgisayar programlarında üç boyutlu görünüm yaratma kolaylığı gibi ilerlemeler işimizi geliştiren teknolojik ve sektörel destekler oldu. İşyerlerimiz bugün çok daha kaliteli dekore ediliyor ve gölgelendirme sistemleri artık dekorasyonda temel bir unsur olarak dikkatle ele alınıyor.

Harita

Toplam 96 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme