Menderes tente sistemleri kullanılarak yaz kış dış mekanlarınızı kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Dış mekanlardaki oturum alanları ve dükkanların üst kısımlarında kullanacağınız Menderes tente branda sistemleri, mekanların her mevsim kullanılabilir olmasını sağlıyor. Özellikle küçük dükkanlara şık bir dokunuş katan tenteler, mika, plastik, polyester, akrilik gibi farklı materyaller kullanılarak üretiliyor. Sipariş üzerine her mekana adapte edilebilen tente sistemleriyle her mevsim mekanlarınızın tadını çıkaracağınız anlara hazır olun! Yılın her mevsiminde ihtiyacınız olan dış mekan stillerini yaratmanızı sağlayacak bu sistemler sayesinde hem ekonomik hem de kalıcı bir kapama çözümü bulabilirsiniz.

Branda ve pergola gibi farklı ürün çeşitleriyle birlikte kullanacağınız tenteler, ihtiyaç halinde iftar çadırı, açık pazar yerleri ve festival alanları yaratma gibi işler için de kullanılabilir. Menderes tente sistemlerini kullanarak her zaman merak ettiğiniz hava koşullarının olumsuz etkilerine karşı tedbirinizi almış olursunuz. Mekanınıza göre özelleştirilebilen tente sistemleriyle yaşam alanlarınızı renklendirecek birçok seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Tente Nedir?

Tente, iç mekanlarınızda tercih edeceğiniz klasik ve mafsallı olmak üzere ikiye ayrılan bir korunaktır. Menderes tente uygulamaları kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz yere adapte edilebilecek, eklemli ve sabit olmak üzere iki farklı şekilde seçilebilir. Hem uygun fiyatlar hem de ekonomik ödeme koşullarından yararlanmak istediğinizde tentenizi en iyi verimi alacağınız yerlere ekleyebilirsiniz. Özel olarak sipariş edeceğiniz tente sistemleriyle iç ve dış alanlarınızı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Tente uygulaması yapmak istediğiniz yerlerde keşif için gelen ekibimiz gereken malzemeleri seçmeniz için size bir kartela verecektir. Karteladan sonra seçeceğiniz renkler ve modellerden sonra uygulama işlemine en kısa sürede başlanacaktır. Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde size yardımcı olmaya hazır olan ekibimiz, şık ve kullanışlı tente ürünlerini beğeninize sunacaktır.

Tente hem güneşten hem de yağmurdan korunma sağlar. Tente için kullanılacak olan kumaş çeşidine göre koruyuculuk etkisi de değişkenlik göstermektedir. Kalın branda kumaşlar üst düzey bir koruyucu etki göstermekle birlikte, dayanıklılık açısından da iyi bir sonuç almanızı sağlayacaktır.

Toplam 59 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme