Firma ÜnvanıKarşıyaka Doğalgaz Firmaları
AdresAtaşehir, 8229/2. Sk. No:13, 35575 Çiğli/İzmir
Telefon
0554 586 08 00
Gsm
0 554 586 08 05
E-Postainfo@ekoldogalgaz.com.tr
Web Sitesihttps://www.karsiyaka.dogalgazfirmalari.info/

Doğalgaz Kullanımında Cihaz Seçimi

Doğalgazı kullanabilmek için ev ve iş yerlerinize kurulan sistemlere kombi denilmektedir. Kombiler sayesinde doğal gaz evinize ulaşır, sıcak su, ısınma ve yemek pişirme ihtiyaçlarınızı karşılar.

Karşıyaka doğalgaz firmaları kombi secimi ve kurulumu konusunda sizlere her türlü hizmeti vermektedir.

Kombinizi seçerken firmanız size en uygun kombi seçeneklerini sunmakta ve sizi bilgilendirmektedir. Bu yüzden firmanız mekana ve ihtiyacınıza en uygun kombiyi sunabilecek bilgi ve deneyime sahip olmalıdır. Kombilerin doğalgazı verimli ve ekonomik kullanım imkanı sunabilecek kalitede olması çok önemlidir. Kullandığınız kombi ne kadar kaliteliyse o kadar verim ve ekonomi sağlamış olursunuz.

Doğal Gaz Kullanımında Dikkat Edilecek Hususlar

*Cihazların takıldığı ortamda içeri temiz hava girişi, gaz kaçağının dışarı çıkması amacıyla açılan hava menfezlerinin kapanmamasına dikkat edilmelidir.

*Her yıl kış ayına girmeden cihazların bakımı yaptırılmalıdır.  Bakımlar kesinlikle yetkili firmalara yaptırılmalıdır.

*Doğal gaz bacaları deformasyona uğrama riski göz önüne alınarak, baca temizleme firmalarına kontrol ettirilmelidir.

*Ocak ve kombilerin bağlantı parçaları sürekli kontrol edilmeli eskimiş, delinmiş ve yıpranmış parçalar mutlaka yenilenmelidir. Aksi halde eskimiş parçalar gaz kaçağına sebep olarak risk oluşturmaktadır.

*Tesisatın bakım, onarım ve arıza işleri yetkili firmalara yaptırılmalıdır.

*Kullanmakta olduğunuz tesisata yeni bir cihaz takılmadan önce yetkili firma bilgilendirilmelidir.

*Baca çekişini olumsuz etkileyecek hava koşullarında gaz sızıntısına karşı dikkatli olunmalıdır.

*Cihazlardaki emniyet sistemi devre dışı bırakılmamalıdır, bu sistem bacaların çekmemesi durumunda devreye girer ve gazı keser.

*Yatak odası ve banyo gibi ortamlara bacalı cihaz kurulmamalı, bacalı cihazın olduğu ortamda yatılmamalıdır.

*Bacalı cihazlarda uyarıcı baca sensörü bulunmalıdır.

*Cihazlara aspiratör bacası bağlanmamalıdır.

*Evinizde gaz kokusu aldığınızda elektrik düğmelerini açıp kapatılmamalı ve kibrit çakmak yakılmamalıdır.

*Gaz kokusu almanız durumunda 187 acil doğal gaz arıza hattı aranmalıdır.

KARŞIYAKA DOĞALGAZ FİRMALARI ÖZEN VE TİTİZLİKLE HİZMETİNİZDEDİR

Ev ve iş yerlerinde lüks ve kaliteli bir yaşam imkânı sunan doğal gaz kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır.  Eski yöntemlere göre rahat, ekonomik ve verimli kullanım imkanı sunan doğalgaz kullanımı için gerekli tesisatın dikkatli seçilmesi ve kullanılması çok önemlidir.  Tesisatın kalitesi ve güvenilirliği sunduğu olanakların verimliliğini de artırır.

Bütün bunlar hakkında yeterli bilgi alabilmek için güvenilir bir firmadan destek almalısınız. Doğalgaz aboneliği ve kombi kurulumu gibi konularda bilgi ve desteğe ihtiyaç duymanız halinde Karşıyaka doğalgaz firmaları ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Güvenilir ve tecrübeli bir doğal gaz firması öncelikle sizleri bilgilendirir ve nasıl bir yol izleyeceğinizi açıklar. Kurulumdan aboneliğe ve doğalgazın, cihazların kullanımı dikkat edilmesi gereken hususlar gibi konularda destek verir. Karşıyaka doğalgaz firmalarıkurulum, abonelik, kullanma şekli, bakım ve ariza durumları gibi konularda sizleri bilgilendirerek bütün süreç boyunca sizlere destek olur.

Doğalgazı en verimli ve ekonomik kullanabilmeniz için size uygun seçenekleri sunarak kombi kurumlarınızı gerçekleştirir. Kurulum sonrası her türlü yardım talebenizde hızlı bir şekilde sizinle iletişime geçerek yardımcı olur.

Karşıyaka doğalgaz firmaları ile iletişime geçerek soğuk havalarda kontrolün elinizde olduğu keyifli günler geçirir ve doğalgazın sunduğu her imkandan sorunsuz faydalanırsınız. Doğalgaz firmalarımız kaliteli markalarla sizlere doğalgazı en konforlu şekilde kullanma imkanı sunmaktadır.  Abonelikten,  kuruluma, bakım, onarım ve ariza gibi her durum da Karşıyaka doğalgaz firmaları hep yanınızdadır.

Harita

Toplam 51 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme