Firma Ünvanıİzmir Site Yönetimi
AdresÇınar Mh. 5003/1 Sok. No:9 D:31 Ege Plaza / Bornova İzmir
Telefon
0232 203 22 88
Gsm
0552 797 95 50
E-Postainfo@citytime.com.tr
Web Sitesihttps://www.citytime.com.tr/

Asansör Hizmetleri

İzmir Site Yönetimi:Site yönetimi bünyesinde asansör arızaları, yeni asansör kurulumu gibi ihtiyaçlarınız olabilir. Bu gibi hallerde asansör hizmetleri almak üzere yönlendirmeleri sağlamaktayız. Bir yere asansör yapılması sitedeki herkesin karar vereceği bir ortak ihtiyaç olmalıdır. Çünkü yüklü bir miktar para gerekmektedir. Bu yüklü miktarda parayı ödemek istemeyenler olabilir. Fikir birliği konusunda da çözümcü bir bakış açısı sunmaktayız. Site yönetim firmamız bütünsel olarak büyük bir artı sunmaktadır.

Isınma Sistemleri Hizmeti

Site ısınma sistemi kış dönemi için en önemli konulardan biridir. Yapısal olarak bir binanın iç sistemi bütün daireleri eşit biçimde ısıtabilmelidir. Merkezi sistem veya kombili daire başı ısınma sistemlerde arıza durumu olursa taleplerinizi site yönetimine bildirirsiniz ve yönlendirme sağlanır. Anlaşmalı ısınma sistemi hizmetlerinde kurumsal açıdan önceden sözleşmeli bir şekilde işlemler yürütülmektedir. Isınma sistemi yönlendirmelerinde beklentileriniz kısa sürede karşılanacaktır. Olabilecek en kısa sürede bu tür hizmetler sunulur ve çözümcü şekilde uygun fiyatlar sağlanmaya çalışılır.

Aidat Toplama Hizmetleri

Bir binadaki aidatların toplanması genel olarak sıkıntılı bir işlem olarak bilinmektedir. Özellikle de site gibi çok sayıda dairenin olduğu alanlarda durum daha da zorlaşmaktadır. Aidat toplama işlemlerinin düzenli olarak sağlanması için size gereken alt yapı sağlanmaktadır. Bu hizmetleri size ideal biçimde sunuyoruz. Her daire için aidatlarda düzenli bir sistem oluşturmayı amaçlamaktayız. Ancak toplanan para içeriği konusunda da açıklamalar yapıyoruz. Hangi amaç için aidat toplaması yapıldığı, ne kadar paranın hangi alan için kullanıldığı konuları önemlidir. Bu konuda şeffaf bir politika sürdürüyoruz. Aidatlarla alakalı sorularınızı ve değişken durumları tarafımıza iletebilir ön bilgi de edinebilirsiniz.

Otopark Konuları

Otopark konularında site sakinlerinin araç park etme alanlarının düzenli olarak takip edilmesi, kameralı sistemle merkezi bir alandan kontrolü önemlidir. Otopark konularında sizlere gereken tüm özellikleri kapsamlı olarak sunuyoruz. Site yönetimi otopark konularında da ideal hizmet almanızı istemekteyiz. Park alanlarında geliş gidişlerin tıkanmaması konusunda bütünüyle doğru bir takip gerçekleştirilmektedir. Sağlık konularında otopark alanlarının tıkanmaması adına gereken kontrolleri yapmakta ve akışın engellenmesini önlemekteyiz.

Sığınak Konusunda Yönetmelik

sitede depo alanları vardır ve ev içerisindeki, işletme varsa bu alandaki fazla malzemeleri güvenle saklamanız amaçlanır. Apartmanlarda bodrum katlar bu depo alanlarını oluşturmakla beraber sığınaklarda siteler kapalı ve dairelere özel bina oluşumu önem taşır. Sığınaklarda evdeki fazla eşyaları saklamak önemlidir. Malzemeleri vs. sakladığınız alanda güvenli bir bekleme alanı oluşturulması kritik bir konudur. Bir sığınakta kapalı kapılar vardır ve dışarıdan gelen etkenlere de önlem alınmalıdır. Site yönetim firması olarak sığınaklardaki eşyaların hangi koşullarda nasıl bir yönetmelikle devam edeceğine karar verilmektedir.

Site Yönetiminde Kurumsallık Nasıl Anlaşılır?

Site yönetimi konusu zorlayıcı bir işlem demektir. Bir apartmandaki genel düzenin devamı için bile ne kadar farklı fikirler olduğu, birliğin nasıl zor sağlandığı düşünülürse büyük sitelerde bunu yapmanın ne kadar zor olacağı daha da aşikâr durumdur. Büyük ve yüzlerce dairenin olduğu site alanlarında genel düzenin herkesin memnun kalacağı biçimde ayarlanması için firma olarak titiz bir şekilde çalışıyoruz. Kurumsal olarak beklentilerinize yanıt vermek istemekteyiz. Yani aksatmadan, çözüm odaklı bir hizmet vererek uygun fiyatlarla beklentilerinizi karşılıyoruz.

Konut Kapıcıları

Konutlarda, siteleri oluşturan binaların biri için konut kapıcıları bulunmaktadır. Bu sistem, her sitede farklı şekillerde işlenmekle beraber konut yapılarının beklentisine göre kapıcı hizmet kapsamı da belirlenebilir. Fakat temel olarak kapıcıların sitede hizmet vermesinde bazı hak ve yönetmelik maddelerine de uyulmalıdır. İzmir site yönetimi konularında sizlere gereken tüm hizmetleri kapsamlı olarak sunuyoruz.

Harita

Toplam 72 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme