Firma Ünvanıİzmir Otogar Rentacar
AdresYeşilova Mahallesi 4174/8 Sokak No:4/A 35080 Bornova/İzmir
Telefon
850 360 0 432
Gsm
+90 532 607 67 69
E-Postainfo@izmirotogarrentacar.com
Web Sitesihttps://www.izmirotogarrentacar.com/

ürücü Belgesi Kaç Senelik Olmalı

Sürücü belgesi ve kiralama yaşı açısından sözleşmemiz minimum 2 sene deneyim yanında 21 yaş alt sınırı aramaktadır. Firmamızdan kiraladığınız araçların tesliminde gecikme sürelerindeki limit konusunda önceden bilgi verilmektedir. İçerik açısından sözleşme kapsamımız uygun şekillerde uyarlanmaktadır.

Başka Biri Kullanabilir Mi?

Otogar araç kiralama izmir firmamızda başka birinin aracı kullanma olasılığı olduğunda sözleşmede bu detay da aktarılmak üzere bu gibi işlem yapılabilir. Bu isim ve belirtilmesi konusunun neden bu kadar hassas olduğu kaza olması halinde geçerli bir sigorta olmasını ilgilendirir. İsim belirtmediğinizde ve kazayı yapan kişi diğer kişi olduğunda bu halde sözleşme kapsamında geçersizlik olacaktır.

Kredi Kartı Hesaba Havale İle Ödeme

Rezervasyon kesinleştiğinde veya doğrudan başvuru yaparak sözleşme imzalandığında kredi kartı ile araç kiralama imkânınız vardır. Dileyen kişiler kartla ödeme dışı hesap numaralarımıza havale EFT üzerinden para da aktararak ödeme işlemlerini tamamlayabilir.

Zorunlu Sigorta ve Hasar Sigortası

Kiralamakta olduğunuz araçlarda hem Trafik Sigortası hem de Hasar Sorumluluk sigortaları vardır.  Birincisi zorunlu sigorta kapsamında yapılan ve ikincisi ise emniyeti artırmak, müşteri güvenini çoğaltmak için yapılmaktadır. Bu sözleşme kapsamları ve tüm detayları kiralama hizmeti alırken mutlaka okumalı ve sorularınızı tarafımıza iletmelisiniz. Bir kaza anında sürücüden kaynaklanan hangi hallerin kaskoda karşılanmadığını iyi bilmelisiniz.

Araç Kiralamada Tek Yön Ücreti

Bir aracı otogar araç kiralama izmir ofisi üzerinden aldığınızda başka bir yere bırakmanız halinde tek yön ücreti alınmaktadır. Ekstra ödemeleri yapmamak adına araç kullanım planınızı yapabilirsiniz. Bunun dışında araç bir nedenle size temin edilemezse, örneğin verilen tarihe rezervasyonu yapılan araç kaza yapmışsa vs. muadil araç uygulaması veya bir üst gruptan araçla telafi işlemi yapılmaktadır. Eğer bu da çözüm olarak bulunamıyorsa, yapmış olduğunuz ödemeler iade edilmektedi

Harita

Toplam 112 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme