Firma Ünvanıİzmir Bina Yönetimi
AdresÇınar Mh. 5003/1 Sok. No:9 D:31 Ege Plaza / Bornova İzmir
Telefon
0232 203 22 88
Gsm
0232 203 22 88
E-Postaserdar@citytime.com.tr
Web Sitesihttps://www.citytime.com.tr/

Bina Yönetimi Oluşturmak

İzmir Bina Yönetimi binanın genel sorunlarıyla ilgilenecek birini bulmak, bazı hallerde firma ihtiyacı gerektirebilmektedir. Çünkü bina yapısının beklentilere uygun biçimde devam edebilmesinde bu durum önem kazanır. Genellikle ev sahiplerinden biri apartman yöneticisi olur. Fakat bu apartman yöneticisi için her zaman herkes uğraşmak istemeyebilir. Bu gibi hallerde destek bir yönetici talep edebilirsiniz. Ayrıca bina yöneticisi büyük ve çok sayıda daire ile apartman olan yerlerde genel olarak kendiliğinden bir yönetici ihtiyacı olacaktır.

Bina Yönetiminde Başvuru Nasıl Yapılır?

Bina yönetim firması üzerinden taleplerinizi iletirken başvuru yapacaksanız öncelikle fikir birliği sağlamış olmalısınız. Fikir birliğinde birçok daireden gelen düşünceler konusunda da dilerseniz başlangıç hazırlaması yapılmaktadır. Bazı sitelerin içinde spor salonları ve çeşitli sosyal faaliyet alanları, oyun parkları ve kütüphane gibi yerler de vardır. İşletmeleri de ilgilendiren bir konu olduğu için kapsam içerik güvenlik açısından daha da değişebilir. Örneğin işletme olan yerlerde güvenilir çalışma alanları ve yaşam alanlarına gelecek zararın engellenmesi durumu önem kazanır.

Şeffaf Yönetim Anlayışı

Kurumsal bir yapıda verdiğimiz hizmetlerde şeffaf bakış açısı ile apartman yönetimi hizmeti sunuyoruz. Şeffaf bakış açısından kasıt, doğru bir şekilde çözüm odaklı ve titiz bir çalışma prensibidir. Firma politikamız konusunda size başlangıçta nasıl bir hizmet sunacağımız açık şekilde söylenecektir. Bu durum, tutarlılık açısından da önemlidir. Yani belirtilen hizmet içeriğinin dışında değişik ve zarar verici bir hizmet söz konusu değildir. Yönetim anlayışı açısından bu işi senelerdir yapan bir ekiple beraber çalışıyoruz. Evraklarınız, güvenli şekilde dosyalarda bekletilir, doğru yerde ve zamanda size sunulur. Çözüm odaklılık için yapılan işlemlerdeki açık net süreçlere önem verilmektedir. Bu süreçlerin aksaması başka insanların yaşam alanındaki sorunlara mal olacaktır.

Apartman Yönetimi Hizmet Fiyatı

Apartman yönetimi hizmet fiyatı almak isteyenler için bir fiyat teklifi talebi oluşturulabilir. Örneğin apartman yönetiminde yönetim hizmet fiyatlarında ne kadar süre için talebinizin olduğu, kaç yıllık sözleşme ile nasıl kapsamda bir hizmet istendiği önemlidir. Yani apartman yöneticisi fiyatları da bu durumla alakalıdır. Çeşitli apartman ve site hizmetleri olduğu için bu kapsamda bina başına bir yönetim talebi oluşturulacaktır. Binalarınızın sosyal faaliyet anlamında düzenli olarak kontrolleri ve genel içerik ayrıntılarında da size destek olmaktayız. Çok sayıda kişinin aynı alanda düzene göre devamı zor olduğu için gereken hassasiyetleri gösteriyoruz.

Harita

Toplam 76 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme