Firma Ünvanıİtalyanca Tercüme İzmir
Adres1479 sk No:11 Kat2 Rozlin İş Merkezi İzmir/Alsancak
Telefon
0533 897 83 72
Gsm
0232 203 11 33
E-Postainfo@tercumecim.com
Web Sitesihttps://italyanca.tercumeizmir.info/

İtalyanca Edebi Metin Çevirileri

Avrupa dillerinde en zorlu çevirilerden biri roman gibi edebi metin çevirileridir. Edebi metinlerde düz anlatım yerine daha dolaylı yoldan farklı anlamlar anlatılmaya çalışıldığı için alt anlamlar ve deyimler gibi hakimiyet isteyen ayrıntılarda fark yaratan hizmetler sürdürüyoruz. Edebi metinlerde roman veya metnin alt kategorisinde de bütünsel bir bakış açısı sunmaktayız.

İtalyanca Tez Çevirisi

İtalyanca tez çevirileri  yüksek lisans tezleri, doktora tezleri konusunda gereken desteği sağlamaktayız. sizin hazırladığınız Türkçe metnin İtalyanca ’ya çevrilmesi ve İtalyanca bilimsel metinlerin Türkçe diline çevirisinde başvurularınızı yapabilirsiniz.

İtalyanca Yazışma ve Kontrat Çevirileri

Yazışmaların türleri vardır. Bunlardan bazıları mail ve telefon gibi bazı teknolojik araçlar ile gerçekleşirken bazıları da uluslararası kargo ile gönderilen bazı önemli evraklara dair olabilir. Anlamak ve anlaşılır olmak adına çeviri taleplerinize hızlı şekilde karşılık vermekteyiz. Yazışma ve kontratlarda emlakla alakalı çeviriler sıkça talep edilmektedir. Emlak sözleşmesi, kira, tapu vs. sözleşmeleri için çeviri talebinize uygun İtalyanca çeviri fiyat garantisiyle çözüm buluyoruz. Kontratlar iş yeri personel sözleşmesi gibi amaçlarla da düşünülebilir. Kontrat içeriği çok geniş bir kategoride konudur.

İtalyanca Reklam Çeviri

Bir firma reklamı, metin reklamı İtalyanca çeviri firmamızda profesyonel reklam dili ile orijinalle aynı şekilde çevrilmektedir. Reklam çevirilerinde marka tarafından anlatılmak istenen konu olduğu gibi vurgulanır.
İtalyanca Katalog Çevirileri
Hizmetleri anlatan katalogların çevirisi ile dağıtım kapsamı genişletilebilir. Yurt dışı katalogları çevirinin birçok amacı olabilir. İtalyanca yeminli katalog çevirileri broşür için de düşünülebilir.
İtalyanca Web Sitesi Çevirisi
İtalyanca web sitesi çevirisinde kurumsal sitelerin çevirileri ile yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Web adreslerindeki metin içeriklerinin kurumsal dile uygun şekilde doğru çevirisi özenli bir bilgi gerektirmektedir. Sayfalarda İtalyancadan çeviri sınırlı olabildiği için web sitesi, çevirisinde tüm detaylara bütünüyle önem verilir.

Harita

Toplam 51 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme