Firma ÜnvanıIlıca Klima Servisi
Adres5123 Sokak No:12-G Ilıca / Alaçatı / İzmir
Telefon
0532 133 14 32
Gsm
0532 133 14 32
E-Postainfo@cesmeklimaservisi.net
Web Sitesihttps://www.cesmeklimaservisi.net/ilica-klima-servisi/

Klima ve İklimlendirme Cihazlarının Bakım İşlemleri

Ilıca Klima ServisiKlima bakım işlemleri yapılırken her markanın farklı bakım temizlik ve onarım malzemeleri bulunmaktadır. Bu malzemeler kullanılarak yapılan filtre bakımları ile kaliteli bir hava solunması yapılırken aynı zamanda da klima çalışma performansı da üst seviyeye çıkartılır.
Filtre bakımında dikkat edilmedi gereken bazı hususlar vardır firmamız bünyesinde yapılacak her bakımın kaliteli bir şekilde alanında uzman işinin ehli kimselerce yapılması gerekmektedir. Çünkü bir klima için hava içerisindeki tozları arındıran sistemler filtrelerdir. Bu filtreler havadaki tozları tutan ve geri havaya salınmasını engelleyen sistemlerdir. Eğer ki zamanında ve doğru bir şekilde temizliği yapılmaz ise havaya tekrardan toz salınımı yapar ve insan sağlığını tehdit edici bir unsur haline gelir.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken unsur ise gerekli malzemeler kullanılarak klimanın iç ve dış ünitesinin temizlenmesi aşamasıdır. Yine aynı şekilde özellikle dış ünitenin periyodik bakımlarının zamanında yapılmaması bu sistemlerin motor sistemlerinin zamanından önce performans düşüklüğü yaşaması anlamına gelir. Bu noktada yapılması gereken temizlik aşamalarını bahsedilen Ilıca Klima servisi sistemleri kaliteli bir şekilde ve işinin ehli alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Sizler de hem hava hijyeni açısından hem de klimalarınızı daha uzun süre kullanabilmek için bahsettiğimiz klima yetkili servisine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Harita

Toplam 76 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme