Evka 4 klima servisi  iç ve dış üniteleri olan klimalarda teknik destek verme amacı taşımaktadır. Bulunduğunuz yerden 7/24 taleplerinizi aktarabilirsiniz.

Klima Nedir?

Klimalar, bir ortamın ısınmasını veya soğumasını sağlayan iklim değiştirici beyaz eşyalardır. Bu eşyaların kurulum aşaması, temel kullanım özellikleri, kapsamı ve motor gücü gibi teknik ayrıntılarda bazı işlemler önem kazanır. Her klimanın özelliği aynı olmadığı gibi her klimanın sorunlarında da farklılık olabilir. Verdikleri arızalar aslında aynı gibi olsa da kodları açısından bakıldığında farklı ekran yazıları olacaktır. Klimanın ekran görüntüsünde oluşturulan üretim kodları değişken olabilir. Çözüm noktasında ise klima yapısında bulunan ayrıntılı bölümlerin neden arızalandığı durumuna göre çözüm işlemleri yapılır.

Klima Yedek Parça Değişimi

Klima yedek parça değişimi, ancak çözümü mümkün olmayan parça bölüm sorunlarında meydana gelir. Bir kısmı arızalanan ve tamir edilemeyen elektronik eşya bölümü eğer tek çözüm olarak parça değişimine gidilecekse bu durumda bu yapılır. Firmamızda Evka 4 kombi servisi bünyesinde kombi parçalarının değişiminde de işlemler yapılmaktadır. Kombi bakım onarım sistemleri için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Evka 4 klima servisi olarak, birden fazla hizmetimiz mevcut. Bizimle iletişime geçerek, hizmetlerimizden ve bölgelerimizden haberdar olabilirsiniz. Daha sonra bizi arayarak yardım ve randevu alabilirsiniz.

Toplam 23 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme