Klima İç Ünitede Gürültü Neden Olur?

Bir klimada iç ünitede bulunan gürültünün çok olması birçok nedene bağlı olabilir. İç filtre yapısında kirlenme, cisimlerin fan kanatlarına temasının olması, iç ünitenin duvar kısımlarında monte sorunu gibi durumlar neden olarak gösterilebilir. Fan motor yataklarında deforme, fan kanat hasarları, besleme kabloları ve klimadaki öteki parçalar arasında sürtünme durumunda iç klima sesi çok çıkabilir.

Klima Durup Durup Çalışması Neden Olur?

Klima kullanırken çok sık aralıklarla durması ve çalışması ciddi bir sorun olabilir. Toz filtresinin dolması dışında oda sıcaklık sensöründe sorun anlamına gelebilir. Bazen cihaz seçiminde yanlışlık ve cihazın bağlı olduğu alana dair de sorular olabilir. Bu tür sorunlarda Evka 3 kombi servisi ve klima bakım onarım merkezimiz kapsamlı çözümler sağlar. Klima dışı kombilerde de yaşadığınız teknik pürüzler için başvuru yapabilirsiniz.

Geniş Kapsamda Hizmet

Klimalarda ve kombilerde size geniş kapsamda hizmet veriyoruz. Tüm teknik arızalarda, soru ve görüşlerde tarafımıza başvurunuzu güvenle yapabilirsiniz. Kombi yapısında oluşan Klimalarınızın montaj ve sökümünde de tarafımıza başvuru yapabilirsiniz. Aynı şekilde kombi montaj sökümlerinde Evka 3 kombi servisi olarak hızlı yanıt veriyoruz. Bornova Doğanlar klima servisi olarak, birden fazla hizmetimiz mevcut. Bizimle iletişime geçerek, hizmetlerimizden ve bölgelerimizden haberdar olabilirsiniz. Daha sonra bizi arayarak yardım ve randevu alabilirsiniz.

Toplam 63 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme