Firma ÜnvanıÇözümer Soğutma
AdresKemalpaşa Mah. 50.Yıl Cad. 15/17 Kat:2 D:10 Menderes İzmir
Telefon
0537 403 61 05
Gsm
E-Postainfo@cozumersogutma.com
Web Sitesihttps://www.cozumersogutma.com/

Çözümer Soğutma:Ürünlerinde işletmelerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaya yönelik çalışmalar yürüten firmamız, kalite standartlarını müşteri memnuniyeti ile taçlandırmak aynı zamanda da alanında uzman kadrosu ile birden fazla soğutma sistemleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Büyük alanlarda kolay çözüm önerileri sağlamak aynı zamanda da ihtiyaç doğrultusunda sistemlerin bakım onarım ve periyodik temizlik işlemlerini de en kaliteli şekilde sağlama doğrultusunda uygulamalarımız bulunmaktadır. Endüstriyel tip soğutma sistemleri takdir edersiniz ki proje ve planlaması yapılmadan alanlarınıza takılması mümkün olmayan sistemlerdir. Bu anlamda düşünüldüğü zaman kaliteli bir proje planlaması yapılmazsa endüstriyel soğutma sistemlerinin kısa zaman içerisinde çalışma performansı düşer. Performans düşüklüğü hiçbir endüstriyel sistem kurucusunun ve aynı zamanda soğutma sistemleri firmasının karşılaşmak istediği bir durum değildir.  Bu durumda kaliteli bir proje planlama ve planlama doğrultusunda alan keşfi sonrası yapılacak olan imalat aşamalarının alanında uzman kadrolarca kaliteli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bahsedilen endüstriyel soğutma sistemleri gıda soğutma ve alan soğutma olarak genel anlamda kategorilendirilebilir özelliktedir. Soğutma ekipmanları en sıcak alanlardan en normal sıcaklıkta alanlara kadar ayarlanabilir özelliktedir. Takdir edersiniz ki özellikle üretim gerçekleşen alanlarda alanların sıcaklığı doğru üretimi etkiler.

Soğutma Kulesi Sistemleri

Soğutma kuleleri ile çalışan sistemlerde önemli olan bu kulelerin belirli periyotlar ile bakım ve onarım işlemlerinin yaptırılmasıdır. Bu açıdan düşünüldüğü zaman eğer ki bakım onarımlarını gereken zamanlarda yaptırmazsanız zamanından çok daha önce performans düşüklüğüne yol açar. Bu sebeple bu düşüklüğü yaşamak istemeyen kurum ve kuruluşların soğutma kulesi sistemleri eğer ki normal dışı bir görüntü veya hissiyat tespit ederlerse bizlere ulaşım sağlayarak bu sistemlerin bakım onarım ve tamirat sistemlerini yaptırabilirler.

Ayrıca en geniş modüler soğutma kuleleri borulama güç filoları ve pompa sistemlerine sahiptir. Bu sistemlerin az yer kaplayacak şekilde tasarlanması ise endüstriyel kurum ve kuruluşların en çok tercih etme sebeplerinden bir tanesidir. Bu açıdan bakıldığı zaman hizmet merkezleri ve depolama sistemleri ile desteklenen bu soğutma kuleleri, boyutu konumu veya kurulacağı alan her ne olursa olsun müşteri hizmetleri, dilek ve istekleri bu alanında uzman kadro ile çalışan firma tarafından karşılanır.

Harita

Toplam 33 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme