Firma ÜnvanıCinsel Psikolog Osmaniye
Adres
Telefon
0507 536 92 32
Gsm
E-Posta
Web Sitesihttps://www.hayatpsikolojikdanismanlik.com/

Ortalama 12 ile 20 seans sürmektedir. Hafta da 1 gün olacak şekilde seanslar düzenlenmektedir. Danışanlarımızın düzenli olarak seanslara katılması gerekmektedir. Uzman psikologlarımız var olan sorunları kısa sürede çözümleyecektir.

Cinsel Terapide Süreç

Cinsellik terapi süreci deki 2 görüşmemizi danışanlarımızı tanımak için düzenliyoruz. Bu süreçte danışanlarımızın cinsel hayatları hakkında bilgi edinilir. Daha sonra danışanlarımız için planlı bir şekilde terapi sürecini başlatıyoruz. Tedavi başlangıcında cinsel birliktelik hakkında genel bilgilendirmeler yapıyoruz. Daha sonra görsel maket ve materyaller üzerinden çalışmalarımızı sürdürürken cinsellik hakkında eğitici videolar izletiyoruz. Son olarak bu süreçte düzenli olarak danışanlarımıza cinsel egzersiz ödevleri vermekteyiz.

Cinsel piskolog osmaniye  için gelecek çiftlerden biri gelmek istemezse seansa tek kişi olarak katılım sağlanabilir. Hayat Psikolojik Danışmanlık merkezimizin 0507 536 92 32 numarasını arayarak kolayca randevu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bizlere mail adresimiz üzerinden de ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

hayatpsikolojikdanismanlik.com

Harita

Toplam 55 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme