Firma ÜnvanıBornova Doğalgaz Firmaları
AdresAtaşehir, 8229/2. Sk. No:13, 35575 Çiğli/İzmir
Telefon
0 232 382 35 65
Gsm
0554 586 08 00
E-Postainfo@ekoldogalgaz.com.tr
Web Sitesihttps://bornova.dogalgazfirmalari.info/

Kombi Bakımı

Kombinizin daha uzun ömürlü olması ve daha iyi bir performans gösterebilmesi için düzenli kombi bakımı yapılması gerekmektedir. Kombi bakımı, parça ömrünü uzatmak için de oldukça önemli bir işlemdir. kombinizin sorunsuz çalışması için yılda en az bir defa kombi temizliği yaptırılması gerekmektedir. Özellikle kış aylarında doğalgaz faturalarının yüksek gelmemesi için kombi bakımının yapılmalıdır. Özellikle kış aylarında mağdur olmamak için kombi temizliğine önem verilmelidir. Doğalgaz kombi firmaları, kombinizde oluşabilecek büyük arızaların önüne geçmek için kombi bakımını eğitimli elamanları ile gerçekleştirmektedir.

Kombilerin Kullanım Süresi

Kombileri ortalama kullanım süresi 15 yıldır. Fakat alınan kombilerde tercih edilen firmaya göre 2 yıl veya üzeri olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca düzenli yapılan kombi temizliği de kombinin kullanım süresini arttırmaktadır. Kombinin uzun ömürlü olması kadar performansının da ilk alındığı günkü gibi kadar iyi olması gerekmektedir. Kombi kurulumu da kombinin kullanım süresini etkileyen faktörlerden birisidir. Kombi kurulumu deneyimli ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bornova doğalgaz firmaları olarak kombinizin kullanım süresini uzatmak için kombi bakımı ve temizliği yapmaktayız.

Kombi Tavsiyeleri

Kombi alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Öncelikle kombi alırken kullanılacak alanın genişliği, yalıtım durumu, oda sayısı göz önünde bulundurulmalıdır. Günümüzde bacalı kombiler pek fazla tercih edilmemektedir. Kombinin verimi teknik özellikleri araştırılması gerekmektedir. Bütçenize ve kullanacağınız alana uygun kombi tercihi yapılmalıdır. Ayrıca kombiniz de olası arızalanmalar için deneyimli ve eğitimli kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Kombi arızalanmaların da parça değişimine ihtiyaç varsa kullanılan parçaların orjinal ve kaliteli olmasına dikkat edilmelidir.

Harita

Toplam 66 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme