Bebek Tente

Bebek tente seçeneklerimizle ideal ortamlar oluşturmayı amaçlamaktayız. Tenteler sıklıkla tercih edilmekte ve brandalı olanlar da çok sık kullanılmaktadır.

Teras Tentesi Nedir?

Teraslarda oturma alanı oluşturmak için tente kurulabilir. Masa sandalye veya salıncak koyarak tente modellerini keyif alanı oluşturmak için kullanabilirsiniz. Teras tentesi, çatı katı alanlarında ortamdan daha çok keyif alacağınız durumlar sağlayabilir. Sadece çatı katında değil çok katlı müstakil evlerde de alt kısımlarda bu tenteler bulunabilir.

Hücresel Tenteler

Bir cam önünü korumak için kullanılan hücresel tentelerden yan yana birçok sayıda yaptırabilirsiniz. Uzadığı alan çok büyük olmamakla beraber hafif şekilde öne açılan ve kolayca geri kapanan bu tente modelleri dar alandaki saksı, cama yakın yerlerin güneş görmemesi gibi amaçlarla kullanılabilir.

Üçgen Görüntülü Tenteler

Benzer mantıkla bu alanda dairesel özellikleri olan veya üçgen görüntülü tente modellerinden kullanabilirsiniz. Tenteler işlevsel açıdan size birçok artı sağlar. Kurumsal yapımızda teknik anlamda tüm modellere yanıt veren kapsamlı bir tente yapan yer zemini vardır. Ön bilgi için telefonla arayabilirsiniz.

Toplam 46 Görüntüleme, Bugün 1 Görüntüleme